Gemini Sailing

Gemini Yelken adını iki farklı gücün yan yana gelmesi ve zıtlıklarıya birbirlerini tamamlamalarını temsil eden Gemini (İkiz) Takımyıldızı’ndan alır. 

Eski Yunan mitolojisine göre Pollux ve Castor adlı ikiz kardeşlerdir. Zeus’un kardeşi denizler tanrısı Poseidon bu iki kardeşe rüzgara hükmedecek gücü verir.Bu yüzden bu takımyıldızı eski gemiciler için dinsel bir temaya sahiptir.Bu takımyıldızı gökyüzünde görüldüğü vakit denizcilerin seferlerine çıkmaları için en uygun zaman olduğu düşünülür.

                                                           

                                                                      MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Gemini Yelken 20 yılı aşkın tecrübeye sahip deneyimli ve profesyonel eğitmen kadrosu ile yelken sporuyla amatör ve profesyonel olarak ilgilenen kişilere veya kurumlara özel olarak çözümler üretir.

Yaş boy ve kilo şartı aranmayan 7'den 70'e herkesin yapabildiği yelken sporunda sizin de bir parçası olduğunuz bireysel veya kurumsal yarış takımları ile başarıyı hedefler.

Yelken eğitimi ve kalitesi ile akla ilk gelen kurum olma vizyonunu benimser.

  • Size ve İhtiyaçlarınıza Uygun

    Şehrin kalabalığından uzak kalmak isteyebilir, arkadaşlarınızla aynı teknede yarışmak isteyebilir ya da şirketinizin denizlerde de birinciliğine yelken açabilirsiniz .

    Programlarımız
  • Başarılar ve Ödüller

    Bizlerin en büyük mutluluğu birlikte aldığımız ödüller...

    Başarılarımız

Sosyal Medya

Yazılarımız